TRANSFER FAKTOR

TransferFactorid õpetavad, häälestavad ja reguleerivad meie immuunsüsteemi.

TransferFactorid(ülekandefaktorid) kuuluvad nende tsütokiinide hulka, millede uurimine ja kasutamine on üheks perspektiivsemaks kaasaegse immunoloogia suunaks. H.S.Lawrence poolt 1949. aastal avastatud ülekandefaktorid saadi doonorverest ja neid kasutati süstimiseks, mis osutus väga efektiivseks ravivahendiks. Nagu kõik tsütokiinid, muutuvad ülekandefaktorid organismis endas tekkinud signaale andvateks molekulideks. Nad koosnevad kolmest fraktsioonist:

1. Induktorid – need tagavad olemasolevate ja omandatud immuunsüsteemi osade pideva valmisoleku olemasolevale ja saadud immuunsele vastusele, mis tähendab, et nad vastutavad immuunse vastuse arengu kiiruse eest. Kui näiteks T-lümfotsüüdid toimivad aeglaselt, siis vähi rakud jõuavad muteeruda ja immuunrünnaku mõju alt väljuda.

2. Antigeenid – spetsiifilised ülekandefaktorid – teatud antigeenide kogumid, mille abil immuunsüsteem on võimeline varem paljusid haigusi tekitavaid baktereid ja viiruseid ära tundma, looma kiiresti spetsiaalset immuunvastust ja hoidma ära infektsiooni paljunemist.

3. Supressorid – reguleerivad immuunvastuse taset, sundides süsteemi õigesti oma jõude jagama. Nad hoiavad ära autoimmuunse reaktsiooni teket, takistades immuunrakkudel rünnata organismi terveid rakke.

Kui teine fraktsioon kujutab endast põhiliselt lähedaste põlvkondade „värsket“ immuunkogemust, siis esimesse ja kolmandasse fraktsiooni on sadadae miljonite aastate jooksul koondatud kõikide selgroogsete loomade immuunsust puudutav tarkus!

See on immuunsuse põhiline kogemus, kõikide selgroogsete loomade geneetiline immuunsuse pärand, mida on põlvest põlve hoolikalt edasi antud ja häda sellele, kes selle katkestab!

Paraku just see juhtuski inimestega! Alates möödunud sajandi 20. aastatest lõpetati paljudes maailma maades laste lubamine ema rinna juurde esimese 2-3 päeva jooksul peale sündimist. Arvati, et ternespiim ei ole täisväärtuslik piim ja laps ei vaja seda! Nüüd kinnitavad arstid suure immuun-defitsiidi olemasolu maailma rahvastel, mis väljendub immuunvastuse aeglases formeerumises, immuunsüsteemi infektsiooni, patoloogiliste rakkude ja autoimmuunsete protsesside „arengu“ võimetuses. Rõhuv enamus Venemaa (ja mitte ainult!) täiskasvanud inimestest pole saanud sündimisel vajalikku immuuninformatsiooni ja on algusest peale nõrga ja „deformeerunud“ immuunsüsteemiga. Seda deformatsiooni süvendavad veel sellised tegurid nagu halvenev ökoloogia, antibiootikute kasutamine, elurütmi kiirenemine, stressid, vale toitumine jne.

Nii näiteks, peaks immuunsüsteemi tapjarakkude (NK – natural killer cells), mille ülesandeks on hävitada muteerunud ja viiruste poolt nakatatud rakke, aktiivsus olema 150-200 ühikut, kuid uuringud näitavad, et tegelikult on see näitaja tinglikult tervetel Venemaa ja USA kodanikel vaid 30-50 ühikut. Neli – viis korda vähem! Ja me veel imestame vähi– ja infektsioonhaiguste progresseeruva leviku üle! Dr.H.S.Lawrence tegi 1949. aastal kindlaks, et immuuninformatsiooni võib anda ühelt organismilt teisele edasi, kui sisestada talle esimeselt organismilt molekulile kirjutatud immuunkogemust sisaldavat leukotsüütide ekstrakti. Neid üliväikseid molekule, mille mass on ligi 5 kilodaltonit ja mis sisaldavad 44 aminohapet, hakati nimetama Transfer Factoriteks (ülekandefaktoriteks). Varsti avastasid teadlased, et need on kõigil selgroogsetel loomadel identsed. Väga palju ülekandefaktoreid on veres, kuid veel rohkem on seda ternespiimas ja munakollases! Selgroogsete ülekandefaktorite molekulid ei erine keemiliselt ega füüsiliselt, nagu ei erine väliselt üksteisest kaks arvuti CD plaati, kuid informatsioon võib neile olla kirjutatud täiesti erinev. Loomadel pole geneetilise immuunkogemuse edastamise kett katkenud! See tähendab seda, et kui inimesed ei saanud baasimmuuninformatsiooni õigeaegselt ja nende immuunprogramm on moondunud või deformeerunud, võime võtta kvaliteetse immuuninformatsiooni loomadelt ja viia selle teatud aja jooksul inimese organismi seni, kuni kvaliteetse informatsiooni osa immuunmälus ületab moonutatud osa. Nii saame me suurendada oma immuunsüsteemi töö kvaliteeti!

1986. aastal patenteeriti USA-s ülekandefaktorite tootmine lehma ternespiimast ja 2002. aastal munakollasest. Tootmismeetod seisneb kvaliteetses ultramolekulaarses filtreerimises, mille tagajärjel eraldatakse väikesed ülekandefaktorite molekulid täielikult suurtest allergiat põhjustavatest molekulidest.

Ülekandefaktorite kontsentratsioon sellises ekstraktis on 50 korda suurem, kui kuivas ternespiimas, mida tuntakse colostrumi nime all. DavidLisonbee, kel on suur kogemus tervist tugevdavate looduslike preparaatidega töötamisel, hindas kohe selle avastuse tähtsust. See, mida vaid üksikud endale lubada võisid, kasutades doonorvere väga kalleid preparaate, võis muutuda paljudele miljonitele inimestele kättesaadavaks. Ta lõi ettevõtte 4LIFE Research, mille loosungiks sai: Esitleme maailmale Transfer Factorit!

Uurimused tõestasid kiirelt, et ülekandefaktorite kontsentraadi manustamine läbi mao-seedetrakti on efektiivne ja parandab tunduvalt nii immuunsüsteemi tööd kui elukvaliteeti (ja mitte ainult inimestel, vaid ka loomadel).

Ülekandefaktoritel on bioloogiliselt aktiivsete toidulisandite(BAT) staatus, sest nad on saadud looduslikest allikatest, on täiesti ohutud ja kahjutud, neil ei ole vastunäidustusi, nad on ühesuguselt efektiivsed nii täiskasvanutele kui lastele. Organism ei võta neid vastu võõrkehadena, kuna temas endas tekivad ja liiguvad täpselt samasugused ülekandefaktorid.

Ülekandefaktorite abil võib parandada immuunsüsteemi tööd, loobuda farmakoloogiliste preparaate kasutamisest (vähendades sellega nende kõrvalmõjusid organismile), viia peale tõsist ravi läbi immuunrehabilitatsiooni.

Sageli kasutatakse selliseid immuunkorrektoreid, nagu punane päevakübar (echinacea), kassiküüs, korditseps, lagrits, noni (morindacitrifolia), küüslauk jne., kuid need kuuluvad rohkem immuunmodulaatorite hulka ja on üldtugevdava mõjuga. Ülekandefaktoreid nimetatakse „immuunrehabilitaatoriteks“ nende maheda, kuid efektiivse ja taastava mõju tõttu.

Avaldatakse arvamust, et immuunrehabilitatsiooni saavutamise võimalus ülekandefaktorite abil on sündmus, mis oma tähtsuselt pole väiksem, vaid ehk suuremgi kui antibakteriaalse teraapia teke.

Kõik arstid on teadlikud sellest, et suurem osa XX sajandil kujunenud ravimeetoditest kujutavad endast väliseid farmakoloogilisi agressiivseid meetodeid, mis võõrkehadena mõjutavad organismi, või formeeruvad seal. Nende rünnakute alla satuvad kahjuks ka terved rakud, organid ja süsteemid. Väga sageli süveneb seejuures immuunpatoloogia, või siis formeerub uus. Kõigile on selge, et igasugune meetod, mis on seotud farmakoloogilise (olgu või vajaliku) agressiooniga, on võimalik vaid siis, kui immuunsüsteem suudab heastada selle kahju, mille kutsus esile ravi. Muidu tekib ummikseis. Viimasel ajal suurenev inimeste immuundefitsiit ja uute haigusvormide ilmnemine, mis alluvad halvasti ravimitele, teevad paljud harjumuspärased ravimeetodid väheefektiivseteks või siis lihtsalt ohtlikeks.

Ülekandefaktorite tulek võimaldab arstidel nii taktikaliselt kui strateegiliselt ümber vaadata lähenemise paljudele haigustele.

Ülekandefaktorite kasutamine onkoloogiliste haiguste puhul

Iga inimese organismis tekib Päikese ja Maa radiatsiooni ja muude tegurite tagajärjel iga päev u. 80 miljonit vähirakku. Harilikult need avastatakse, rünnatakse ja hävitatakse immuunsüsteemi poolt õigeaegselt. Vähiprotsessi teke organismis räägib olemasolevast immuunpatoloogiast. See näitab, et immuunvastus ei arene küllaldase kiiruse ja efektiga, esineb NK -rakkude defitsiit ja nende nõrkus.

Arst püüab maha suruda seda onkoloogilist protsessi, mida immuunsüsteem pidurdada ei suutnud. Keemiateraapia, kiiritamine ja operatiivne vahelesegamine nõrgendavad ise organismi ja süvendavad sellega immuunpatoloogiat. On alust arvata, et kui immuunsüsteem juba enne ravimist võimaldas onkoloogilise protsessi teket, siis nüüd, ravi poolt nõrgendatuna, võib ta seda enam teha. Tähendab, strateegiliselt ei tohi onkoloogilist patoloogiat lihtsalt maha suruda, vaid ka selle taaspuhkemist takistada. Selleks peab saavutama, et immuunsüsteem peale ravi ei muutuks hullemaks kui enne, vaid palju paremaks. Nüüd, kasutades ülekandefaktorite abil immuunrehabilitatsiooni meetodit, muutus see ülesanne täiesti võimalikuks. Eriti aktuaalseks muutub see sügav immuunrehabilitatsioon siis, kui ei ole kindel, et protsess on lõplikult võidetud, et puudub metastaaside oht, kui haige elas ravimist raskelt üle.

Arstid kasutavad ülekandefaktoreid edukalt immuunsüsteemi töö parandamiseks keemia-kiiritusteraapia ettevalmistamisel ja läbiviimisel. See võimaldab parandada vere pilti, „kaitsta“ hävingust soolestikku, maksa, neerusid, südant jne., vähendada mürgituse teket. Väga edukalt kasutavad onkoloogid ülekandefaktoreid oma patsientide tervise kaitsel viiruslike infektsioonide puhul.

Kui aga arsti poolt vastu võetud abinõud ei too vajalikku edu ja ta ei näe edasises üldkasutatavas raviprotseduuris perspektiivi, siis ülekandefaktorite kasutamine võimaldab tunduvalt patsiendi elu pikendada, vähendada ta kannatusi ja väärikalt elust lahkuda. Paljudel juhtudel võimaldab see isegi taolistel haigetel saada pikaajalise ja püsiva haigusnähtude kadumise ja positiivse dünaamika. „Kompetentse“ immuunsüsteemi, adekvaatset informatsiooni saanud süsteemi võimalused on võrreldamatult paremad kui tavalised.

Autoimmuunsed haigused

Süsteemne erütematoosne luupus (söötraig), polüskleroos (sclerosismultiplex), glomerulonefriit, reumatoidne artriit, autoimmuunsed türeoidiidid, hepatiidid, pankreatiit, vaskuliit, sklerodermia jne. Haigused, mille patogeneesis on küllalt tähtsad autoimmuunsed reaktsioonid, nagu psoriaas, atoopilised dermatiidid, ekseemid jne. Jutt käib olukordadest, kus immuunsüsteem on desorienteerunud. See on sügav kõikehõlmav immuunpatoloogia.

Need haigused tekivad peale infektsiooni just tsirkuleerivate immuunsete komplekside taseme suurenemise tagajärjel, samuti peale vaktsineerimist ja raviseerumite kasutamist seoses ravimite talumatusega. Nii näiteks, reumatoidse artriidi puhul võivad antigeenideks, mis kutsuvad esile autoimmuunse protsessi, olla bakteriaalse, viirusliku või isegi parasitaarse päritoluga antigeenid. Lihtsamalt öeldes, ülalmainitud põhjustel rikutakse immuunrakkude juhtimise seda programmi, mille ülesandeks on normaalsete, tervete rakkude eristamine haigetest või vähirakkudest ja immuunrakud hakkavad ründama ja hävitama terveid organismi rakke, kuni nende täieliku hävitamiseni. Harilikult kasutatakse siin sümptomaatilist ravi (antibiootikumid, analgeetikumid, kortikosteroidid, tsütostaatikud jne.)

Nüüd on tänu ülekandefaktoritele tekkinud võimalus immuunsüsteemi tööd põhjalikult korrigeerida. Strateegilised võimalused muutuvad täielikult. Ülekandefaktorite kasutamine muutub kõige tähtsamaks ja põletikuvastast, analgeetilist ja immuunsupressoorset teraapiat määratakse sümptomaatiliselt ja need on vaid taktikalise tähtsusega.

Paljud erinevate arstide poolt saadud eelpoolmainitud haiguste ravitulemused on vägagi lootustandvad. Allergiliste (atoopiliste) seisundite puhul: bronhiaalne astma, neurodermiit, heinapalavik, psoriaas, külmaallergia jne. Jutt käib immuunsüsteemi hüperreaktsioonist ja selle programmi desorientatsioonist, informatsioonivahetuse häirumisest immuunsüsteemi rakkude vahel.

Allergilised reaktsioonid tekivad siis, kui immuunsüsteem tõlgendab organismi sattunud ohutuid aineid (näiteks õietolm, mesi, pähklid, puuviljad) moonutatud immuuninformatsiooni tõttu ohtlikena ja ründab neid aktiivselt. Täna kannatab iga viies Maa elanik mõne allergiavormi all!

Selle probleemi lahendamiseks peab immuunsüsteemi töö tasakaalustuma, suurenema immuunvastuse adekvaatsus ja kvaliteet. Nüüd on ilmunud instrument, mis lubab seda teha.

Nakkushaigused

Käesoleval ajal on raske teha vahet somaatiliste ja infektsioonsete haiguste vahel ja sellepärast ei tööta infektsioonidega mitte ainult infektsionistid. Nagu juba öeldud, on kroonilised infektsioonid kroonilised mitte ainult sellepärast, et immuunsüsteem ei suuda neid võita, vaid sellepärast, et immuunagendid suutsid väljuda immuunjärelevalve alt. Saanud adekvaatse informatsiooni ülekandefaktoritelt, immuunsüsteem saaks nagu „nägijaks“ ja tegutseb edasi juba kiirelt ja täpselt.

Arstid, kes võitlevad viiruslike infektsioonidega, sealhulgas sellistega nagu B- ja C-tüüpi viiruselised hepatiidid, tsütomegaloviirus, herpes jne., hoiavad sageli standardsest taktikast kinni. Baasteraapiale ülekandefaktorite lisamine parandab selle teraapia efektiivsust, kogu organismi seisundit ega oma vastunäidustusi. Infektsioonteraapia doosid ja kestvus on palju lühiajalisem ja selle ravi vastunäidustuste mõju ülekandefaktorite kasutusega väheneb.

Kahjuks eelistavad paljud arstid ülekandefaktorite teraapia tundmaõppimise ajal tegutseda vastupidi – alles peale standardse teraapia läbiviimist, mis tegelikult kutsub esile sügava ja ohtliku immuunpatoloogia, määratakse ülekandefaktorid. Organism vastab interferoonide kasutamisele antikehade tekkega, mis käivitab autoimmuunsed protsessid. Immuunrehabilitatsioon nendel haigetel on tunduvalt raskem ja nõuab palju pikemaajalist ülekandefaktorite kasutamist.

Eriti häid tagajärgi saavutavad arstid selliste raskete ja keeruliste haiguste ravi puhul, nagu krooniline herpese infektsioon, autoimmuunsete protsessidega raskendatud põletikulised rooshaigused, tuberkuloosid, osteomüeliidid. Seroosse meningiidi ja toksoplasmade profülaktika, ravi jne. On saavutatud ka mõningat immuunrehabilitatsiooni HIV viiruse puhul, paraneb haigete enesetunne, lämmatatakse infektsioon ja saabub haigusnähtude nõrgenemine.

Seoses uute võimaluste tekkega, muudab kogenud arst ravi strateegiat ja taktikat. Kui varem oli arsti strateegiaks välise infektsiooni mahasurumine antibakteriaalsete või viiruste vastaste vahenditega, siis nüüd paneb arst põhilise panuse „kompetentsele“ immuunsüsteemile ja eespool mainitud vahendeid kasutab abilistena, vastavalt vajadusele.

Südame-veresoonkonna haigused

Viimaste teaduslike andmete põhjal on ateroskleroosi tekke põhjusteks kroonilised infektsioonid: kopsuklamüüdia, helikobakter, 1. ja 2. tüübi herpesviirus jt. Stenokardia ägenemist seostatakse koronaarse süsteemi infektsioonse põletikuga. Kardioloogide poolt saadud näidud on niivõrd veenvad, et tasub vaid korrata Peterburi kardioloogi, meditsiiniteaduste doktori O.N.Simonovi sõnu: „… me näeme, et 4Life Transfer Factor on see süsteemne preparaat, mida kardioloogid on juba ammu otsinud südame rütmihäirete, arteriaalse hüpertoonia, stenokardia patogeenseks raviks. Ülekandefaktoritel ei ole vastunäidustusi ja ta on kindlasti vajalik kõigepealt 40-aastastele ning teda kasutatakse koos baasteraapiaga.“

Sellised uued võimalused avanevad arstidele, kes võtavad kasutusele immuunsüsteemi toetamise ülekandefaktorite abil. Transfer Factor on kõikide inimeste jaoks suurepärane tervendamise ja haiguste profülaktiline vahend, mis ei tunne piiranguid, on ühtemoodi efektiivne vanadele ja lastele, ei kutsu esile harjumust ja on tarbimisel kahjutu.

Esitleme maailmale Transfer Factorit!

Märkus: Transfer Factori tootmise tehnoloogia on patenteeritud USA-s patent
№ 4816563 Transfer Factor XF ja patent №6468534 Transfer FactorE-XF.
Patentide omanik on ettevõte 4Life Research.

Transfer Factori tooteid soovitatakse kasutada koos naturaalsete vitamiinide ja mineraalidega. See sobib iga arsti poolt soovitatud ravi juurde.

Transfer Factori eelis teiste, isegi laialdaselt tuntud immuunmodulaatorite ees on see, et tal on suur aktiviseeriv mõju immuunsüsteemile, laialdane üldine mõju, ta on täiesti ohutu ja kahjutu, manustatakse suu kaudu želatiinkapslitena, tema kasutamisel ei ole vastunäidustusi, ta on efektiivne täiskasvanutele ja lastele.“ Professor, akadeemik, mikrobioloogia, viroloogia ja immunoloogia kateedri juhataja, A.Vorobjov.

Transfer Factorit ja Transfer Factor Plusi on soovitatud kasutada infektsiooniliste põletikuliste ja somaatiliste haiguste puhul. Uuringud näitavad, et Transfer Factor Classictugevdab immuunsüsteemi 104%, Transfer Factor Tri-Factor 283% ja Transfer Factor Plus 437%.

Immuunusts tugevdavad: Noni mahl 15%, Aaloe 15%, Ternespiim 23%, Cordyceps 28%, Shiitake seen 42%, Echinacea 43%, Transfer Factor Classic 104%, Transfer Factor Tri-Factor 283%, Transfer Factor Plus 437%

TransferFactori kasutusvõimalused 

1.Immuunsüsteemi töökvaliteedi parandamine.
2. Organismi resistentsuse parandamine stresside, koormuste ja haigestumiste suhtes.           
3. Organismi vastupidavuse suurendamine kliimamuutuste ja ajavööndite vahetumiste suhtes. 
4. Elukvaliteedi paranemine krooniliste haiguste puhul.

Teaduslikes ajakirjades on kirjeldatud ülekandefaktorite positiivseid mõjusid selliste haiguste puhul, nagu: naha ja limaskesta kahjustused herpese puhul, kaasa arvatud oftalmoherpes, tsütomegaloviirus ja Epstein-Barr viiruse poolt esilekutsutud kroonilised haigused, naha-limaskesta seenhaigused, villdermatoosid, tuberkuloos, leepra, leišmanioos, brutselloos, klamüdioos, viiruselised B ja C hepatiidid, AIDS, krüptokokoos, toksoplasmoos, viiruseline entsefaliit ja borrelioos (Lymei tõbi), motiveerimata raskekujuline asteeniline sündroom (krooniline väsimuse sündroom), raskekujuline müasteenia, urogenitaalse trakti ja LOR organite retsidiivne infektsioon, osteomüeliit, sepsis, allergia, bronhiaalne astma, atoopiline dermatiit, psoriaas, onkoloogilised haigused (osteosarkoom, neeruvähk, rinnavähk, mao-, jämesoole-, nasofarüngiaalne vähk), keemia ja kiiritusravi teraapia ja operatsioonistressiga esilekutsutud immuundefitsiitide korrigeerimine, Alzheimeri ja Parkinsoni tõbi, epilepsia ja laste autism, terav skleroosne panentsefaliit, haavandtõbi, suhkruhaigus, krooniline granulomatoosne Viscott – Oldritzi haigus, lümfogranulomatoos (Hodgkini tõbi) Burkitti lümfoom, epidermaalne düsplaasia (palju halvaloomulisi nahakahjustusi), erütematoosne luupus (söötraig).

Transfer Factor Classic Pakend: 90 kapslit. Suurendab Teie immuunsüsteemi intellektuaalset koefitsienti 104%. Hoiab Teie igapäevast immuunsüsteemi ja õpetab talle kolme põhilist tegevust:              

1.Teha kindlaks potentsiaalseid ohtlikke vaenlasi.                                                                

2. Tõrjuda nende pealetung ja taastada kiiresti immuunne tasakaal.                                      

3. Jätta meelde vaenlased, et tulevikus kohtudes neid ära tunda.

Ohutus: Ettevõtte 4Life toote Transfer Factor kasutusohutust võrreldakse piima joomisega. Naturaalne toode, mille efektiivsust on kinnitatud kliiniliste katsetustega mitmetes Venemaa haiglates. Ei kutsu esile harjumist. 
Kõrvalnähtused: Puuduvad. 
Koostis: Lehma ternespiima patenteeritud kontsentraat. 200 mg 1 kapslis.

Transfer Factor Tri-Factor Pakend: 60 kapslit. Suurendab immuniteeti 283%. See on immuunsüsteemile suur toetus! Blohini-nimelises Onkoloogiakeskuses läbi viidud eksperimentaalsed uurimused näitavad, et Transfer Factor Tri-Factor suurendab immuunsüsteemi NK-rakkude aktiivsust 286%.

TF Tri-Factor: 
1. Aitab immuunsüsteemil mäletada varasemaid rünnakuid ja võimaldab kiiremini reageerida tervist ähvardavatele ohtudele. 
2. Annab koolitust ettevalmistamatutele immuunrakkudele potentsiaalsete ohtude kohta koos tegevusplaaniga. 
3. Vähendab tervisele ohu kindlakstegemise aega ja lühendab haiguse kestust. 
4. Suurendab immuunsuse perioodi ja tasakaalustab seda liiga aktiivse immuunsüsteemi mahasurumise teel.

TF Tri-Factor on lehma ternespiima ja kanamunade kollase ülekandefaktorite segu. Teaduslikud uuringud näitavad, et selline koosmõju on eraldi komponentide mõjust palju efektiivsem, aitab organismil haiguste ja infektsioonidega võidelda ja hoiab tervist kogu elu jooksul.

Kasutamine: loodusliku peptiidide allikana, mis parandab immuunsüsteemi funktsionaalset seisundit. Selle tähtsus seisneb selles, et ta aktiveerib sihipäraselt immuunsüsteemi võitluses nende mikroobidega, mis põhjustavad veresoonte mikropõletikke – kopsuklamüüdia, 1 ja 2 astme herpese viirus, Epstein-Barr viirus, tsütomegaloviirus, Koksaki viirus; hoiab ära infarkti, insulti ja erinevaid trombe, bakteriaalseid infektsioone (tonsilliit, farüngiit, bronhiit, piodermia, püelonefriit jne.) ja enneaegset sünnitust; neuroinfektsioone; kardiopaatiat; ateroskleroosi; asteenilisi ja kroonilise stressi seisundeid; onkoloogilist patoloogiat kiiritus- ja keemiateraapia foonil.

Ohutus: ohutu looduslik aine, mille efektiivsust on kinnitanud paljudes haiglates teostatud kliinilised katsetused. Ei kutsu esile harjumust. Vastunäidustused: puuduvad. Koostis: Transfer Factor E-XF 300 mg kontsentraat (lehma ternespiimast ja munakollasest).

Transfer Factor Tri-Factor Plus Pakend: 90 kapslit.

Transfer Factor Tri-Factor Plus suurendab immuunsust 437%. Omab adaptogeenset, kardiometaboliseerivat, antibakteriaalset ja kasvajavastast mõju. Uued võimalused avanevad TF Tri-Factori ja TransferFactor Tri-Factor Plusi kombineeritud kasutamisel nende inimeste tervisele, kes põevad ateroskleroosi ja selle haiguse tüsistusi (infarktid, insuldid), vähki, herpest, klamüdioosi.

TF Plus:

  • „taastab“ rikutud koostöö immuunkompetentsete rakkude vahel, tekitades tsütokiinide tasemel peent reguleerivat mõju immuunsüsteemile;

  • suurendab tunduvalt NK-rakkude (tapjarakud) funktsionaalset aktiivsust (kuni 437%, aktiveerimise aeg 48 tundi), tagades vajaliku kontrolli halvaloomuliste ja muteerunud rakkude õigeaegse hävitamise üle;

  • on läbi mitmesuguste mehhanismide vähivastase mõjuga;

  • on membraanestabiliseeriva, antioksüdantse mõjuga; avaldab adaptogeenset toimet;

  • üheaegsel manustamisel vähendab tunduvalt antibakteriaalsete vahendite, keemiateraapia, kiiritusravi toksilist mõju, suurendab tundlikkust antibiootikute suhtes, mis suurendab nende kasutamise efektiivsust;

  • suurendavad krooniliste infektsioonide remissiooni aega.

Kasutamine:

  • ägedad ja kroonilised bakteriaalsed ja viiruselised infektsioonid;

  • antibiootikumresistentsed infektsiooni vormid;

  • seenhaigused;

  • onkopatoloogia kiirguse- ja keemiateraapia foonil;

  • erineva astme halvaloomulised kasvajad (haiguse kõigis staadiumites);

  • pärast antibakteriaalsete vahenditega ravimist või ka samal ajal, keemia- või kiiritusravi teraapia ajal või peale ravimist;

  • healoomulised moodustised;

  • teistkordsed immuundefitsiidid;

  • mao ja kaksteistsõrmiksoole haavandid;

  • suhkruhaigus;

  • tuberkuloos;

  • depressioon;

  • kõrge iga;

  • profülaktiliselt: immuunsüsteemi tugevdamiseks kaks kuud enne haiguste sesooni, kokkupuutel haigetega, kokkupuute ohu korral uute haigustega, pikemate reiside puhul teistesse kliima- ja ajavöönditesse.

Ohutus: see on ohutu looduslik toode, mille efektiivsus on Venemaa haiglates kliiniliste katsetustega tõestatud. Ei tekita harjumust. Kõrvalnähtusi avastatud pole. Vastunäidustus – individuaalne talumatus.

Erilised juhised: TF Plusi kasutamisel võib tekkida krooniliste infektsioonide sümptomite ägenemine, mis ei eelda selle kasutamise lõpetamist, vaid nõuab reeglina patogeneetiliste teraapiavahendite lisamist.

Doseerimine: spetsiaalsete juhiste puudumisel soovitatakse täiskasvanutel võtta 1 kapsel 3 korda päevas (söögi ajal). Ravikuur sõltub patoloogia liigist ja seisundi raskusest (10 päevast mõne kuuni, onkoloogiliste haiguste puhul, sõltuvalt staadiumist – pool aastat ja kauem). Ägenemise perioodide puhul soovitatakse päevast kogust suurendada 2-3 korda, kuni ägeda seisundi kadumiseni ja edasi võtta juba harilik doos.

TF Plus koostisesse kuuluvad ülekandefaktorite molekulid lehma ternespiimast ja munakollasest ning lisakomponendid (monometionin tsink, inositool heksafosfaat, sojaubade ekstraktid, söögipärm, sidrun, kaer, euroopa oliivid, aaloe, Agaricus blazeii seened, Grifoiea frondozaLentinusedodes, hiina korditseps). Nimetatud komponendid on NK-rakkude suhtes kõrge immuunmoduleeriva aktiivsusega. TF Plus stimuleerib intensiivsemalt kui TF Classic ja TF Tri-Factor interferoonide teket, T-lümfotsüütide ja T-killerite teket ja on adaptogeense, kardiometaboliseeriva, antibakteriaalse ja kasvajavastase efektiga.

Sisaldab: Transfer Factor XF150 mg (lehma ternespiimast ja munakollasest), monometionin tsink 17 mg, kordivandid 297 mg (inositool heksofosfaat, sojaubade, hiina korditsepsi, toidu pärmi (beetaglükaan) ekstraktid. Sidrun, seened: Agaricus blazeiiGrifoiea frondoza (Maitake seen), Lentinus edodes (Shiitake seen), Aloe Vera geel, kaer (beetaglükaan), Euroopa oliivid (lehed).

TransferFactorid õpetavad, häälestavad

ja reguleerivad meie immuunsüsteemi.

TransferFactorid(ülekandefaktorid) kuuluvad nende tsütokiinide hulka, millede uurimine ja kasutamine on üheks perspektiivsemaks kaasaegse immunoloogia suunaks. H.S.Lawrence poolt 1949. aastal avastatud ülekandefaktorid saadi doonorverest ja neid kasutati süstimiseks, mis osutus väga efektiivseks ravivahendiks. Nagu kõik tsütokiinid, muutuvad ülekandefaktorid organismis endas tekkinud signaale andvateks molekulideks. Nad koosnevad kolmest fraktsioonist:

1. Induktorid – need tagavad olemasolevate ja omandatud immuunsüsteemi osade pideva valmisoleku olemasolevale ja saadud immuunsele vastusele, mis tähendab, et nad vastutavad immuunse vastuse arengu kiiruse eest. Kui näiteks T-lümfotsüüdid toimivad aeglaselt, siis vähi rakud jõuavad muteeruda ja immuunrünnaku mõju alt väljuda.

2. Antigeenid – spetsiifilised ülekandefaktorid – teatud antigeenide kogumid, mille abil immuunsüsteem on võimeline varem paljusid haigusi tekitavaid baktereid ja viiruseid ära tundma, looma kiiresti spetsiaalset immuunvastust ja hoidma ära infektsiooni paljunemist.

3. Supressorid – reguleerivad immuunvastuse taset, sundides süsteemi õigesti oma jõude jagama. Nad hoiavad ära autoimmuunse reaktsiooni teket, takistades immuunrakkudel rünnata organismi terveid rakke.

Kui teine fraktsioon kujutab endast põhiliselt lähedaste põlvkondade „värsket“ immuunkogemust, siis esimesse ja kolmandasse fraktsiooni on sadadae miljonite aastate jooksul koondatud kõikide selgroogsete loomade immuunsust puudutav tarkus!

See on immuunsuse põhiline kogemus, kõikide selgroogsete loomade geneetiline immuunsuse pärand, mida on põlvest põlve hoolikalt edasi antud ja häda sellele, kes selle katkestab!

Paraku just see juhtuski inimestega! Alates möödunud sajandi 20. aastatest lõpetati paljudes maailma maades laste lubamine ema rinna juurde esimese 2-3 päeva jooksul peale sündimist. Arvati, et ternespiim ei ole täisväärtuslik piim ja laps ei vaja seda! Nüüd kinnitavad arstid suure immuun-defitsiidi olemasolu maailma rahvastel, mis väljendub immuunvastuse aeglases formeerumises, immuunsüsteemi infektsiooni, patoloogiliste rakkude ja autoimmuunsete protsesside „arengu“ võimetuses. Rõhuv enamus Venemaa (ja mitte ainult!) täiskasvanud inimestest pole saanud sündimisel vajalikku immuuninformatsiooni ja on algusest peale nõrga ja „deformeerunud“ immuunsüsteemiga. Seda deformatsiooni süvendavad veel sellised tegurid nagu halvenev ökoloogia, antibiootikute kasutamine, elurütmi kiirenemine, stressid, vale toitumine jne.

Nii näiteks, peaks immuunsüsteemi tapjarakkude (NK – natural killer cells), mille ülesandeks on hävitada muteerunud ja viiruste poolt nakatatud rakke, aktiivsus olema 150-200 ühikut, kuid uuringud näitavad, et tegelikult on see näitaja tinglikult tervetel Venemaa ja USA kodanikel vaid 30-50 ühikut. Neli – viis korda vähem! Ja me veel imestame vähi– ja infektsioonhaiguste progresseeruva leviku üle! Dr.H.S.Lawrence tegi 1949. aastal kindlaks, et immuuninformatsiooni võib anda ühelt organismilt teisele edasi, kui sisestada talle esimeselt organismilt molekulile kirjutatud immuunkogemust sisaldavat leukotsüütide ekstrakti. Neid üliväikseid molekule, mille mass on ligi 5 kilodaltonit ja mis sisaldavad 44 aminohapet, hakati nimetama Transfer Factoriteks (ülekandefaktoriteks). Varsti avastasid teadlased, et need on kõigil selgroogsetel loomadel identsed. Väga palju ülekandefaktoreid on veres, kuid veel rohkem on seda ternespiimas ja munakollases! Selgroogsete ülekandefaktorite molekulid ei erine keemiliselt ega füüsiliselt, nagu ei erine väliselt üksteisest kaks arvuti CD plaati, kuid informatsioon võib neile olla kirjutatud täiesti erinev. Loomadel pole geneetilise immuunkogemuse edastamise kett katkenud! See tähendab seda, et kui inimesed ei saanud baasimmuuninformatsiooni õigeaegselt ja nende immuunprogramm on moondunud või deformeerunud, võime võtta kvaliteetse immuuninformatsiooni loomadelt ja viia selle teatud aja jooksul inimese organismi seni, kuni kvaliteetse informatsiooni osa immuunmälus ületab moonutatud osa. Nii saame me suurendada oma immuunsüsteemi töö kvaliteeti!

1986. aastal patenteeriti USA-s ülekandefaktorite tootmine lehma ternespiimast ja 2002. aastal munakollasest. Tootmismeetod seisneb kvaliteetses ultramolekulaarses filtreerimises, mille tagajärjel eraldatakse väikesed ülekandefaktorite molekulid täielikult suurtest allergiat põhjustavatest molekulidest.

Ülekandefaktorite kontsentratsioon sellises ekstraktis on 50 korda suurem, kui kuivas ternespiimas, mida tuntakse colostrumi nime all. DavidLisonbee, kel on suur kogemus tervist tugevdavate looduslike preparaatidega töötamisel, hindas kohe selle avastuse tähtsust. See, mida vaid üksikud endale lubada võisid, kasutades doonorvere väga kalleid preparaate, võis muutuda paljudele miljonitele inimestele kättesaadavaks. Ta lõi ettevõtte 4LIFE Research, mille loosungiks sai: Esitleme maailmale Transfer Factorit!

Uurimused tõestasid kiirelt, et ülekandefaktorite kontsentraadi manustamine läbi mao-seedetrakti on efektiivne ja parandab tunduvalt nii immuunsüsteemi tööd kui elukvaliteeti (ja mitte ainult inimestel, vaid ka loomadel).

Ülekandefaktoritel on bioloogiliselt aktiivsete toidulisandite(BAT) staatus, sest nad on saadud looduslikest allikatest, on täiesti ohutud ja kahjutud, neil ei ole vastunäidustusi, nad on ühesuguselt efektiivsed nii täiskasvanutele kui lastele. Organism ei võta neid vastu võõrkehadena, kuna temas endas tekivad ja liiguvad täpselt samasugused ülekandefaktorid.

Ülekandefaktorite abil võib parandada immuunsüsteemi tööd, loobuda farmakoloogiliste preparaate kasutamisest (vähendades sellega nende kõrvalmõjusid organismile), viia peale tõsist ravi läbi immuunrehabilitatsiooni.