Kvant-biotagasiside

On teaduslik fakt, erinevad energiad ja lained (sh. valgus, soojus, infrapunane jne) on nii meis kui meie ümber kogu aeg ja see on eksistentsi alus. Bio-tagasiside  kasutab neid nähtamatuid laineid tervise hindamisel ja tasakaalustamisel.

QXWorld´i kasutajasõbralik tehnoloogia on 25 aastane ajalugu ja tugineb uuringute, ekspertide ja üle maailma kasutajate kogemustele. Bio tagasiside võtab arvesse nii kogu keha, kui selle osade ja organite näitajad. Mõjutamine toimub parimal, ohutul ja loomulikul teel, on kliiniliselt igati turvalised. SCIO on EL-s registreeritud kui meditsiiniline seade.

Kvant-Biotagasisidel on vaid üks eesmärk: parandada inimese heaolu. Selle kohta on palju tõendusi ja kinnitusi.

Tavaline tagasiside

Patsient saab tagasisidet oma seisundi kohta nahal olevate sensorite vahendusel. Nende abil mõõdetakse organismi funktsioone (temperatuur, südame ja hingamise näitajaid, lihaspingeid) puhkeasendis ja siis nende reaktsioone välistele ärritajatele. Nii töötavad näiteks tavalised koormustestid. Terapeut selgitab nende põhjal, kuidas näitajad muutuvad ja kuidas oma käitumisega liigseid muutusi vältida/ vähendada (näit südame löögisagedust).

Selle meetodi puhul mõõdetakse ka aju otsmiku (frontaal) sagaral, s.o aju teadlik e. intellektuaalne osa.

Kvant-tagasiside läheb sügavamale

Ka siin kasutatakse naha pinnal elevaid sensoreid, et mõõta temperatuuri, südametööd ja hingamist, lihaspingeid ja psühholoogilisi markereid algul rahulolekus ja siis vastuseks välistele ärritajatele. Kuid siin mõõdetakse lisaks ka naha galvaanilist reaktsiooni (naha niiskust e. higistamist).

Kvant-tagasiside lubab keha ja tema isetervenemist mõista sügavamal tasandil, kuna aparatuur keskendub lisaks keha elektrilistele näitajatele, ajule, tema alateadvuse osale ja autonoomsele närvisüsteemile.

Keha kui elektriline ringlus

Kvant-tagasiside aluseks on printsiip, et kõik keha rakud vibreerivad oma unikaalse sagedusega ja kiirgavad elektromagneetilisi laineid, mis koos moodustavad keha elektrivälja.

Kvant-tagasiside aparatuur on olemuselt elektrimootor, mis saadab kehasse pehmeid impulsse, tuvastab tagasiside tsüklid, mille abil saab avastada nihkeid /probleeme keha elektrilistes näitajates, teha sellest järeldusi ja “õpetada” tasakaalust väljas olevaid rakke, et nende tegevust parandada / taastada.

Kuidas kvant-tagasiside aitab kaasa tervise paranemisele?

On teada, et ainult kvant-tagasiside abil on võimalik vähendada kliendi valuab, väsimust, depressiooni jt. kaebuseid, siis tõde on see, et paremate ja püsivate tulemuste jaoks on vajalik kompleksne ravi, sh. toitumine, liikumine, hea uni, loodustooted, psühhoteraapia. Holistliku lähenemisega tugevdab kvant-tagasiside teiste teraapiate toimet ja aitab saavutada kestvamaid tulemusi.

Kvant-tagasiside taasõpetab rakkudel tasakaalustama oma elektrilisi näitajaid, võimaldab organismil taastada oma homeostaas.

 

Mida kvant-tagasiside aitab vältida?

Nende stressi faktorite hulk, mis mõjutavad tervist/haiguste arengut, on lõputu (praegu on programmis umbes 15000 markerit): allergiad, talumatused, toksiinid, puudused, liiad, sõltuvused jne. Aitab sageli vältida / vähendada vajadust kangete ravimite, kemoteraapia jt järele.

Keskendudes keha elektrilistele näitajatele, on võimalik nende stressorite mõju vähendada, kuid inimene peab seda ka ise tegema, mitte ainult aparatuurile lootma.