Kvant-biotagasiside

Erinevad energiad  / lained (sh. valgus, soojus, infrapunane jne) on nii meis kui meie ümber kogu aeg ja see on eksistentsi alus. Bio-tagasiside  kasutab neid nähtamatuid laineid tervise hindamisel ja tasakaalustamisel.

QXWorld´i 25 aastane kasutajasõbralik tehnoloogia tugineb uuringute, ekspertide ja kasutajate kogemustele üle maailma. Bio-tagasiside võtab arvesse keha kui terviku ja  selle osade ja organite näitajad. Mõjutamine toimub ohutul ja loomulikul viisil, on kliiniliselt igati turvaline. SCIO on EL-s registreeritud kui meditsiiniline seade. 

Kvant-Biotagasisidel on vaid üks eesmärk: parandada inimese heaolu. Selle kohta on palju tõendusi ja kinnitusi.

Tavaline tagasiside

Patsient saab tagasisidet oma seisundi kohta nahal olevate sensorite vahendusel. Nende abil mõõdetakse organismi funktsioone (temperatuur, südame ja hingamise näitajaid, lihaspingeid) puhkeasendis ja siis nende reaktsioone välistele ärritajatele. Nii töötavad näiteks tavalised koormustestid. Terapeut selgitab nende põhjal, kuidas näitajad muutuvad ja kuidas oma käitumisega liigseid muutusi vältida/ vähendada (näit südame löögisagedust).

Siin mõõdetakse ka aju otsmiku (frontaal) sagarat, s.o aju teadlik e. intellektuaalne osa.

Kvant-biotagasiside läheb sügavamale

Ka siin kasutatakse naha pinnal olevaid sensoreid, et mõõta temperatuuri, südametööd ja hingamist, lihaspingeid ja psühholoogilisi markereid algul rahulolekus ja siis vastuseks välistele ärritajatele. Kuid siin mõõdetakse lisaks ka naha galvaanilist reaktsiooni (naha niiskust e. higistamist). 

Kvant-tagasiside lubab keha ja tema isetervenemist mõista sügavamal tasandil, kuna aparatuur keskendub lisaks keha elektrilistele näitajatele, ka aju alateadvuse osale ja autonoomsele närvisüsteemile.

Keha kui elektriline ringlus

Kvant-tagasiside aluseks on printsiip, et kõik keha rakud vibreerivad oma unikaalse sagedusega ja levitavad elektromagneetilisi laineid, mis  moodustavad keha elektrivälja.

Kvant-tagasiside aparatuur on olemuselt elektrimootor, mis saadab kehasse pehmeid impulsse, tuvastab tagasiside tsüklid, mille abil saab avastada nihkeid /probleeme keha elektrilistes näitajates, teha sellest järeldusi ja “õpetada” tasakaalust väljas olevaid rakke, et nende tegevust parandada / taastada.

Kuidas kvant-tagasiside aitab kaasa tervise paranemisele?

Kuigi ka ainult kvant-tagasiside abil on võimalik vähendada kliendi valu, väsimust, depressiooni jt. kaebuseid, siis tõde on see, et paremate ja püsivate tulemuste jaoks on vajalik kompleksne ravi, sh. toitumine, liikumine, hea uni, loodustooted, psühhoteraapia. Holistliku lähenemisega tugevdab kvant-tagasiside teiste teraapiate toimet ja aitab saavutada kestvamaid tulemusi.

Kvant-tagasiside taasõpetab rakkudel tasakaalustama oma elektrilisi näitajaid, võimaldab organismil taastada oma homeostaas (organismi erinevate näitajate hoidmine teatud piiratud vahemikus, tasakaalus). 

Mida kvant-tagasiside aitab vältida?

Nende stressi faktorite hulk, mis mõjutavad tervist/haiguste arengut, on lõputu (praegu on programmis umbes 15000 markerit): allergiad, talumatused, toksiinid, puudused, liiad, sõltuvused jne. See tehnoloogia  aitab (sageli) vältida / vähendada vajadust kangete ravimite, kemoteraapia jt järele.

Keskendudes keha elektrilistele näitajatele, on võimalik nende stressorite mõju vähendada, kuid inimene peab ka ise stressi vähendama, mitte ainult aparatuurile lootma.

SCIO 

SCIO on kvant-biotagasiside tehnoloogia kaasaegne mitteinvasiivne seade, mis kogub ja analüüsib keha informatsiooni reaalajas, sessiooni ajal.

Saadud andmete alusel saab klienti võimestada füüsilisel, emotsionaalsel ja mentaalsel tasandil ja avalduda tema sisemisel potentsiaalil. Võimaldab aru saada, kuidas keha vastab saadetud impulssidele, mis organismis toimub. 

 Kuidas töötab:

 1. Kiire ja lihtne seadistamine – klient ühendatakse plaadi või sensorite abil seadmega ja andmete kogumine algab
 2. SCIO kasutab tänapäevaseid algoritme, et analüüsida ja mõista bio-tagasiside andmeid
 3. Kasutajasõbralik suur valik võimalusi – programmis on tasakaalustamiseks väga palju võimalusi ja neid saab kasutada vastavalt kliendi vajadustele ja eelistustele. Võib vähemalt paar päeva töötada midagi kordamata.
 4. Esimene seanss kestab ca 2 tundi. Saab ka kiiremini, aga siis on mõlemal tunne, et asi jäi pooleli. Korduvaid tasakaalustamisi võib teha  1-2 tundi.
 5. Seansi ajal on võimalik mõõta ka ravimite, toidulisandite, ehete jne sobivust
 6. Seade on väike ja kerge, kaasaskantav igale poole, kuhu vaja, sh spordihallid,
  tervisekeskused, kodu jne.

Kvant-biotagasiside seanss
SCIO  5 sammu

Võib kasutada peaaegu kõigile, ka väikelastele, va. südamestimulaatoriga ja mõne vana terasest proteesiga inimesed. Loomade (hobuste jaoks on spetsiaalsed anduritega tekid, mis pannakse looma seljale) ja tippsportlaste jaoks on eriprogrammid.

 1. Elustiili küsimustik

Algul tuleb vastata lihtsatele küsimustele oma elustiili kohta: ravimid, alkohol, suitsetamine, vesi, toitumine, nakkushaigused, operatsioonid jne. Nende alusel programm arvutab välja ühe numbri, mis näitab kui suured on organismipoolsed piirangud ja takistused.

 1. Seadme kalibreerimine
  See ja kogu protseduur on valutu, mõni tundlik võib tunda  minimaalset surinat. Andurid pannakse naha peale ja nende kaudu saadetakse organismi nõrgad impulsid, neutraliseeritakse kõrvalmõjud, et seade saaks mõõta kliendi näitajaid.
 1. Test, mõõtmine

Umbes 3 min jooksul mõõdetakse umbes 15000 indikaatori abil keha elektrilisi näitajaid ja leitakse väga erinevad kõrvalekalded: mineraalide ja vitamiinide puudusest ja põletikest kuni liigse stressi, allergiate ja ajulainete võngeteni.

 1. Bio-tagasiside tasakaalustamised

See on tegelik stressi mõju vähendamine ja näitajate tasakaalustamine. Võimalusi on väga palju, korraga saab panna mitu programmi paralleelselt tööle. Klient istub võimalikult lõõgastunult ja kui ta suunab oma mõtteid ja tähelepanu tervenemisele, aitab see tasakaalustamisele kaasa.

Vastavalt sümptomitele võib täpsemalt uurida-hinnata-tasakaalustada EKG, EEG, lihaspingeid, üksikute organite tööd, mineraale, aminohappeid, hormoone, emotsioone, aurat, stressi tagajärgi, traumasid jne. kuni ajulainete ja alateadvuseni. Program “õpetab” rakke, et nad toimiksid optimaalselt ja omavahel tasakaalustatult.

Programm mõõdab, tasakaalustab ja annab pidevalt tagasisidet, nende alusel terapeut selgitab, mida ja miks ta teeb, millised on tulemused. Erinevaid võimalusi on nii palju, et midagi kordamata võiks töötada vähemalt paar päeva.

5. Soovitused

Terapeut annab kliendile pidevalt soovitusi, mida ta peaks ise tegema, et oma tervist parandada, kuidas muutma eluviisi (toitumine, vesi, liikumine, suhtumine, hoiakud jt), et suurendada oma tervise potentsiaali. See on vajalik, et tulemused paraneksid ja püsima jääksid.

Esimene seanss on parem teha 2 tundi, et saaks võimalikult palju andmeid. Võib teha ka lühema, kuid siis saab vaid mõned andmed ja anda mõned soovitused. Järgnevad seansid on 1-2 tundi, sõltuvalt häiretest ja kliendi soovist kas iga nädal või 1-2 korda kuus.

Kestvate tulemuste saamiseks peab klient ise aktiivselt panustama, tegema oma elus vähem või rohkem muutusi, muidu võib ta jääda sõltuma teraapiast. Soovitav on 10 korda, raskematel juhtudel ka pikemalt.

scio-masin